27 Kasım 2007 Salı

Moby - Extreme Ways


Robert Ludlum'un eserinden uyarlanan ve Jason Bourne karakterine hayat veren üçleme son dönem aksiyon filmlerine bakıldığında birkaç gömlek üstün kuşkusuz.
Sırasıyla The Bourne Identity, The Bourne Supremacy ve son olarak da The Bourne Ultimatum ile alışılageldik şekilde devam filmlerinin asıl filmin yanına yaklaşamaması gibi soruna yakalanmadan, aksine farklı güzelliklerle seri tamamlanmış, yüreklere su serpilmiş, hop oturuup hop kalkmamıza neden olmuştur yapımcı ve yönetmen. Tabi serinin bu kadar tutulmasında karakterin inandırıcılığında büyük rolü olan başroldeki Matt Damon'u es geçmemek lazım ki filmin ve karakterin işlenişinde çok başarılı. Donuk suratlı kahraman çığırını da açmıştır kendisi ki ardından Daniel Craig gibi isimler gelmiştir. Eklemek gerekirse Matt Damon konusunda kendisi oynadığı filmlerde en çok kazandıran aktör olarak da biliniyo...

Bourne serisi denince akla gelen diğer şey ise Moby olsa gerek, ilk filmden itibaren filmin yapısına da uygun müzik ve Extreme Ways parçalarıyla keyfimize keyif katmışlardır.

klibe gider;

Hiç yorum yok: